Dobry wynik....gra przecietna

Trans-Mat Żary 2-1 Motor Koło
Bramki strzelali:Przemyslaw Jurec,Adam Bryjak
Widzow: ok.100
mlodzi zawodnicy z trans-matu podeszli do meczu z motorem kolo bardzo zmotywowani po przegranym dosc wysoko ale w nie najgorszym stylu meczu z grabikiem ( 0:7 )w druzynie doszlo do nie wielkich zmian od poczatku w bramce znalazl sie dariusz cyganiuk ktory bronil w tym meczu nienagannie a momentami ratowal przed utrata bramki.Mecz rozpoczal sie dosc obiecujaco dla zespolu z zar poniewaz to oni wyszli na prowadzenie po swietnym zachowaniu sie zarskiego snajpera przemyslawa jurca ktory w przytomny sposob przelobowal bramkarza gosci. Po uplywie 15 minut nastroje w dryzynie gospodarzy popsuly sie gdy motor doprowadzil do wyrownania. Znow zawiodla formacja obronna zespolu z zar chociaz w tym meczu duzo lepiej prezentowala sie niz w meczu w grabiku. Po uplywie ok. 10 minut dosc niespodziewanym strzalem blisko z 25 metrow adam bryjak pokonal bramkarza gosci. Strzal nie byl dosc ciezki do obronny poniewaz pilka zmierzala w sam srodek bramki ale zaskoczony tym strzalem bramkarz byl zadaleko bramki i wpadla mu za kolnierz. Po tym strzale dryzyna uwierzyla ze nie bedzie tylko druzyna na ktorej bedzie mozna zdobywac punkty. Coraz smielej atakowala ale nie potrafilo sie to przelozyc na wynik koncowy. Wynik do przerwy 2:1 dla gospodarzy. Po przerwie jeszcze smielej zaatakowali i mogli podwyzszyc ale wynik nie ulegl zmianie. Oczywiscie nie obylo sie bez elementow grozy pod bramka gospodarzy gdyby "Motor" Kolo strzelal sytuacje ktore sobie wypracowali mogloby sie to spotkanie roznie zakonczyc. Ale na szczescie zarskiej ekipy pudlowali w sytuacjach po ktorych musialy padac bramki. Trans-Mat mial okazje jeszcze okazje do podwyzszenia ale po strzale glowa Grzegorza Maczka bramkarz gosci obronil strzal w dobrym stylu. Ten sam zawodnik mial jeszcze szanse wpisac sie na liste strzelcow ale podanie z prawej strony od przemyslawa jurca bylo delikatnie za glebokie i G. Maczek nie siegnal pilki choc ta przeszla cale pole karne bramkarza gosci.Wynik nie ulegl zmianie i mecz zakonczyl sie wyniekiem 2:1 dla gospodarzy. Piewsze punkty mlodej druzyny i miejmy nadzieje ze zdobeda ich jak najwiecej i po wzmocnieniach ktore byc moze beda w zimie druzyna wlaczy sie o gre o jak najwyzsze miejsce w tabeli